KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13163137
nr 1316 3137
Morgan Johansson
(f. 1966), Sverige
Blandteknik, Hötorget. Signerad, daterad 2003. Motivet: 23x20 cm
Morgan Johansson, svensk bildkonstnär född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:41:16
100 kr
150 kr
200 kr